Lajmërim: Ja fshatrat e Strugës që do kenë kufizime nga EVN!

Për shkak të punimeve për përmirsimin e rrjetit furnizues me energji elektrike, nesër nga ora 09 : 00 – 16 : 00, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

wpid-sahatet-energji-elektrike.jpg

 

Ndërprerja do të përfshijë fshatrat Radozhdë, Frëngovë, Mali Vllaj, Kalishtë, Fierishtë dhe në kalimin kufitar Qafë Thanë , njoftojnë nga EVN, transmeton Drini.mk

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

*

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.